4609X-101-470LF
- Артикул производителя:
- 4609X-101-470LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 47 OHM 9SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Number of Pins :
- 9
- Number of Resistors :
- 8
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 9-SIP
- Power Per Element :
- 200mW
- Resistance (Ohms) :
- 47
- Size / Dimension :
- 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
- Supplier Device Package :
- 9-SIP
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±1Ohm