4605X-101-272LF
- Артикул производителя:
- 4605X-101-272LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 5SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Number of Pins :
- 5
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 5-SIP
- Power Per Element :
- 200mW
- Resistance (Ohms) :
- 2.7k
- Size / Dimension :
- 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm)
- Supplier Device Package :
- 5-SIP
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%