4606X-101-470LF
- Артикул производителя:
- 4606X-101-470LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 5 RES 47 OHM 6SIP
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Number of Resistors :
- 5
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 200mW
- Resistance (Ohms) :
- 47
- Size / Dimension :
- 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±1Ohm