4606X-102-151LF
- Артикул производителя:
- 4606X-102-151LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 3 RES 150 OHM 6SIP
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Number of Resistors :
- 3
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 300mW
- Resistance (Ohms) :
- 150
- Size / Dimension :
- 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%