ACASA4701E4701P100
- Артикул производителя:
- ACASA4701E4701P100
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 4.7k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.05%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±7.5ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.25%