4610X-102-470LF
- Артикул производителя:
- 4610X-102-470LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 300mW
- Resistance (Ohms) :
- 47
- Size / Dimension :
- 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±1Ohm