4610X-101-203LF
- Артикул производителя:
- 4610X-101-203LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 200mW
- Resistance (Ohms) :
- 20k
- Size / Dimension :
- 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%