4606X-101-221LF
- Артикул производителя:
- 4606X-101-221LF
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- RES ARRAY 5 RES 220 OHM 6SIP
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Pins :
- 6
- Number of Resistors :
- 5
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 6-SIP
- Power Per Element :
- 200mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 220
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
- Supplier Device Package :
- 6-SIP
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%