4816P-2-472LF
- Артикул производителя:
- 4816P-2-472LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.094" (2.40mm)
- Number of Resistors :
- 15
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
- Power Per Element :
- 80mW
- Resistance (Ohms) :
- 4.7k
- Size / Dimension :
- 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%