4608X-102-221LF
- Артикул производителя:
- 4608X-102-221LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 300mW
- Resistance (Ohms) :
- 220
- Size / Dimension :
- 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%