745C101104JP
- Артикул производителя:
- 745C101104JP
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 63mW
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Size / Dimension :
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%