741X163103JP
Артикул производителя:
741X163103JP
Краткое описание:
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
63mW
Resistance (Ohms) :
10k
Size / Dimension :
0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%