EXB-2HV221JV
- Артикул производителя:
- EXB-2HV221JV
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1506
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 16
- Number of Resistors :
- 8
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1506, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 220
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1506
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%