W1A2YA120KAT2A
Артикул производителя:
W1A2YA120KAT2A
Производитель/Бренд:
Ethertronics/AVX
Краткое описание:
CAP ARRAY 12PF 16V NP0 0504
Производитель :
Ethertronics/AVX
Категория товара :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
12pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.026" (0.66mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
2
Package / Case :
0504 (1410 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
0405 (1012 Metric)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
16 V