CAY17-103JALF
- Артикул производителя:
- CAY17-103JALF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1206
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Number of Pins :
- 10
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Last Time Buy
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%