TC164-JR-070RL
- Артикул производителя:
- TC164-JR-070RL
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 0.0
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)