EXB-28V104JX
- Артикул производителя:
- EXB-28V104JX
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%