ECJ-RVC1H120K
Артикул производителя:
ECJ-RVC1H120K
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
CAP ARRAY 12PF 50V NP0 1206
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
12pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.037" (0.95mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V