CA0508KPNPO9BN220
- Артикул производителя:
- CA0508KPNPO9BN220
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 22PF 50V C0G/NP0 0508
- Производитель :
- YAGEO
- Capacitance :
- 22pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Number of Capacitors :
- 4
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
- Temperature Coefficient :
- C0G, NP0
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V