CA0612JRNPO9BN471
- Артикул производителя:
- CA0612JRNPO9BN471
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 470PF 50V NPO 0612
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- Capacitor Networks, Arrays
- Capacitance :
- 470pF
- Circuit Type :
- Isolated
- Dielectric Material :
- Ceramic
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Capacitors :
- 4
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0612 (1632 Metric)
- Temperature Coefficient :
- C0G, NP0
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 50 V