CKCM25X8R1H472M060AL
- Артикул производителя:
- CKCM25X8R1H472M060AL
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 4700PF 50V X8R 0504
- Capacitance :
- 4700pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Package / Case :
- 0504 (1410 Metric)
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- 0405 (1012 Metric)
- Temperature Coefficient :
- X8R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V