AC0612JRNPO9BN101
- Артикул производителя:
- AC0612JRNPO9BN101
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 100PF 50V C0G/NP0 0612
- Capacitance :
- 100pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Package / Case :
- 0612 (1632 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0612 (1632 Metric)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 50 V