CA0612KRNPO9BN220
- Артикул производителя:
- CA0612KRNPO9BN220
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0612
- Capacitance :
- 22pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0612 (1632 Metric)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V