CKCL22X7R1A224M085AL
- Артикул производителя:
- CKCL22X7R1A224M085AL
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 0.22UF 10V X7R 0805
- Capacitance :
- 0.22µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.033" (0.85mm)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Supplier Device Package :
- 0805 (2012 Metric)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 10 V