CKCM25X8R1H152M060AK
- Артикул производителя:
- CKCM25X8R1H152M060AK
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 1500PF 50V X8R 0504
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- Capacitor Networks, Arrays
- Capacitance :
- 1500pF
- Circuit Type :
- Isolated
- Dielectric Material :
- Ceramic
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Capacitors :
- 2
- Package / Case :
- 0504 (1410 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- 0405 (1012 Metric)
- Temperature Coefficient :
- X8R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V