PK-16N04WA-12Q
- Артикул производителя:
- PK-16N04WA-12Q
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 12V 32X17 FLANGE
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 35mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 400Hz
- Height - Seated (Max) :
- 0.598" (15.20mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.260" L x 0.669" W (32.00mm x 17.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 12V, 10cm
- Technology :
- Magnetic
- Termination :
- Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12 V
- Voltage Range :
- 8 ~ 16V