PB-09N27PT-03Q
- Артикул производителя:
- PB-09N27PT-03Q
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 3.3V 9MM TH
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 30mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 2.7kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.224" (5.70mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.354" Dia (9.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 3.3V, 10cm
- Technology :
- Magnetic
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- 3.3 V
- Voltage Range :
- 2 ~ 5V