TE044003-1
- Артикул производителя:
- TE044003-1
- Производитель/Бренд:
- DB Unlimited
- Краткое описание:
- BUZZER ELECTRO 3V 4X4MM SMD
- Производитель :
- DB Unlimited
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 90mA
- Driver Circuitry :
- Transducer, Externally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 4kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.091" (2.30mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- Zero-Peak Signal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 70dB @ 3V, 10cm
- Technology :
- Electromechanical
- Termination :
- Solder Pads
- Voltage - Rated :
- 3 V
- Voltage Range :
- 2 ~ 4V