Y21234R00000Q9R
- Артикул производителя:
- Y21234R00000Q9R
- Краткое описание:
- VPR221SZT 4R0000 0.02% T/R
- Features :
- Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.158" (4.01mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 8W
- Resistance :
- 4 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.02%