Y21231R00000D9L
- Артикул производителя:
- Y21231R00000D9L
- Производитель/Бренд:
- Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
- Краткое описание:
- VPR221SZT 1R0000 0.5%
- Производитель :
- Категория товара :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Composition :
- Metal Foil
- Failure Rate :
- Features :
- Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.158" (4.01mm)
- Number of Terminations :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- TO-220-4, SMD
- Power (Watts) :
- 8W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 1 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
- Supplier Device Package :
- TO-220-4
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.5%