Y21235R00000D9L
- Артикул производителя:
- Y21235R00000D9L
- Краткое описание:
- RES SMD 5 OHM 0.5% 8W TO220-4
- Features :
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.158" (4.01mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 8W
- Resistance :
- 5 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.5%