PKM22EPH2002
- Артикул производителя:
- PKM22EPH2002
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 22MM TH
- Frequency :
- 2kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.453" (11.50mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.866" Dia (22.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 75dB @ 1.5V, 10cm
- Voltage Range :
- 25V (Max)