PKM17EPPH4002-B0
- Артикул производителя:
- PKM17EPPH4002-B0
- Производитель/Бренд:
- Murata Electronics
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 1.5V 17MM TH
- Производитель :
- Murata Electronics
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- Driver Circuitry :
- Transducer, Externally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 4kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.343" (8.70mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- Zero-Peak Signal
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Last Time Buy
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.669" Dia (17.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 72dB @ 1.5V, 10cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- 1.5 V
- Voltage Range :
- 25V (Max)