RWI502JK-13-100RAA
- Артикул производителя:
- RWI502JK-13-100RAA
- Производитель/Бренд:
- Vitrohm
- Краткое описание:
- PULSE CERAMIC CORE EPOXY MOULDED
- Производитель :
- Vitrohm
- Категория товара :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Pulse Withstanding
- Height - Seated (Max) :
- 0.177" (4.50mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Power (Watts) :
- 3W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 100 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±5%