CR-06JL7--330K
- Артикул производителя:
- CR-06JL7--330K
- Краткое описание:
- RES 330K OHM 5% 1/4W 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 330 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
- Supplier Device Package :
- 1206
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%