CP-CE-80-40-30-20-525V
- Артикул производителя:
- CP-CE-80-40-30-20-525V
- Производитель/Бренд:
- CE Manufacturing
- Краткое описание:
- CAP ALUM 20UF 525V QC TERM
- Производитель :
- CE Manufacturing
- Категория товара :
- Aluminum Electrolytic Capacitors
- Applications :
- Capacitance :
- 20 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Height - Seated (Max) :
- Impedance :
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Radial, Can - QC Terminals
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Ripple Current @ High Frequency :
- Ripple Current @ Low Frequency :
- Size / Dimension :
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- Voltage - Rated :
- 525 V