CP-JJ-32X2-500V
- Артикул производителя:
- CP-JJ-32X2-500V
- Краткое описание:
- CAP ALUM 32UF 500V SOLDER LUG
- Capacitance :
- 32 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Height - Seated (Max) :
- 1.969" (50.00mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1000 Hrs @ 70°C
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 1.378" Dia (35.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- -10%, +30%
- Voltage - Rated :
- 500 V