WR12X331 JTL
- Артикул производителя:
- WR12X331 JTL
- Производитель/Бренд:
- Walsin Technology Corporation
- Краткое описание:
- RES 330 OHM 5% 1/4W 1206
- Производитель :
- Категория товара :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 330 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1206
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%