WR12X105 JTL
- Артикул производителя:
- WR12X105 JTL
- Краткое описание:
- RES 1M OHM 5% 1/4W 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 1 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%