Y1633100K000T9W
- Артикул производителя:
- Y1633100K000T9W
- Краткое описание:
- RES SMD 100K OHM 0.01% 0.6W 2512
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 2512 (6432 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.6W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- 2512
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.01%