Y1627100K000T9R
- Артикул производителя:
- Y1627100K000T9R
- Краткое описание:
- RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010
- Features :
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 2010 (5025 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
- Supplier Device Package :
- 2010
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.01%