Y1628150K000T9R
- Артикул производителя:
- Y1628150K000T9R
- Краткое описание:
- RES SMD 150K OHM 0.01% 3/4W 2512
- Features :
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 2512 (6432 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 150 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
- Supplier Device Package :
- 2512
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.01%