Y16065R00000F9W
- Артикул производителя:
- Y16065R00000F9W
- Краткое описание:
- RES SMD 5 OHM 1W 2516 WIDE
- Height - Seated (Max) :
- 0.040" (1.02mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 5 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%