Y14870R00100D9R
- Артикул производителя:
- Y14870R00100D9R
- Производитель/Бренд:
- Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
- Краткое описание:
- RES 0.001 OHM 0.5% 1W 2512
- Производитель :
- Категория товара :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Composition :
- Metal Foil
- Failure Rate :
- Features :
- Current Sense, Moisture Resistant
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.89mm)
- Number of Terminations :
- 4
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 170°C
- Package / Case :
- 2512 (6432 Metric)
- Power (Watts) :
- 1W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 1 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.5%