Y14870R02000B0W
- Артикул производителя:
- Y14870R02000B0W
- Краткое описание:
- RES 0.02 OHM 0.1% 1W 2512
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.89mm)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 170°C
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 20 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±15ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%