Y1624350R000T9R
- Артикул производителя:
- Y1624350R000T9R
- Краткое описание:
- RES SMD 350 OHM 0.01% 1/5W 0805
- Features :
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.2W, 1/5W
- Resistance :
- 350 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.01%