Y1630100R000Q9R
- Артикул производителя:
- Y1630100R000Q9R
- Краткое описание:
- RES SMD 100 OHM 0.02% 1/4W 1206
- Features :
- Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 100 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
- Supplier Device Package :
- 1206
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.02%