Y1629120R000Q9R
- Артикул производителя:
- Y1629120R000Q9R
- Краткое описание:
- RES SMD 120 OHM 0.02% 1/10W 0805
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 0.1W, 1/10W
- Resistance :
- 120 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.02%