CRA2512-FZ-R040ELF
- Артикул производителя:
- CRA2512-FZ-R040ELF
- Краткое описание:
- RES 0.04 OHM 1% 3W 2512
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 170°C
- Power (Watts) :
- 3W
- Resistance :
- 40 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%