CRM2512-FX-1001ELF
- Артикул производителя:
- CRM2512-FX-1001ELF
- Краткое описание:
- RES SMD 1K OHM 1% 2W 2512
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 2W
- Resistance :
- 1 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%